Archiwum kwiecień 2014


kwi 14 2014 bufor
Komentarze (0)

 Nam jest potrzebna Wielka i silna Polska abyśmy mogli liczyć przede wszystkim na siebie. I w tym kierunku powinny iść wszelkie zmiany wraz z wyrzuceniem tego nieudolnego "polskiego" rządu do lamusa. Bo na pierwszym miejscu stawiam Polskę. Ukraina natomiast jest młodym państwem - wyrosłym z dziczy ubiegłych wieków a do tego usiłowała budować w czasie II w, św. swoje państwo czerpiąc garściami z ideologii hitlerowskich Niemiec. Tego nie da się zmienić w ciągu dziesięcioleci a zbudowanie demokratycznego państwa muszą zacząć od denazyfikacji OUN-UPA i przeproszenia Polski za ohydne zbrodnie banderowców. Czy są w stanie to zrobić - wątpię. Wobec tego nie taka banderowska Ukraina nie jest nam potrzebna. epoka gdy armie przemieszczały się na furmankach i piechotą, i gdy "bufory" terytorialne miały faktycznie jakieś znaczenie, dawno minęła.

Czy Irakowi lub Afganistanowi, mającym znacznie solidniejsze "bufory" oddzielające je od USA coś one pomogły..? Rozumiem że piszesz to z serwerów rosyjskich. Jeśli tak to postaraj się to robić poprawnie. Polacy i Polska z dużej litery. Takie u nas w Polsce obowiązują zasady pisowni.
Nie rozumiem też dlaczego Polak bardziej miałby się bać Rosjanina, niż Ukraińca. To tym bardziej my musimy dawać przykład. A te marionetki, bez honoru, dla których obietnice nic nie znaczą .. trzeba odsunąć po prostu od władzy. Na początek do PE.