kwi 14 2014

bufor


Komentarze: 0

 Nam jest potrzebna Wielka i silna Polska abyśmy mogli liczyć przede wszystkim na siebie. I w tym kierunku powinny iść wszelkie zmiany wraz z wyrzuceniem tego nieudolnego "polskiego" rządu do lamusa. Bo na pierwszym miejscu stawiam Polskę. Ukraina natomiast jest młodym państwem - wyrosłym z dziczy ubiegłych wieków a do tego usiłowała budować w czasie II w, św. swoje państwo czerpiąc garściami z ideologii hitlerowskich Niemiec. Tego nie da się zmienić w ciągu dziesięcioleci a zbudowanie demokratycznego państwa muszą zacząć od denazyfikacji OUN-UPA i przeproszenia Polski za ohydne zbrodnie banderowców. Czy są w stanie to zrobić - wątpię. Wobec tego nie taka banderowska Ukraina nie jest nam potrzebna. epoka gdy armie przemieszczały się na furmankach i piechotą, i gdy "bufory" terytorialne miały faktycznie jakieś znaczenie, dawno minęła.

Czy Irakowi lub Afganistanowi, mającym znacznie solidniejsze "bufory" oddzielające je od USA coś one pomogły..? Rozumiem że piszesz to z serwerów rosyjskich. Jeśli tak to postaraj się to robić poprawnie. Polacy i Polska z dużej litery. Takie u nas w Polsce obowiązują zasady pisowni.
Nie rozumiem też dlaczego Polak bardziej miałby się bać Rosjanina, niż Ukraińca. To tym bardziej my musimy dawać przykład. A te marionetki, bez honoru, dla których obietnice nic nie znaczą .. trzeba odsunąć po prostu od władzy. Na początek do PE.
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz